Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih 24. urah prejeli 381 klicev občanov. 86 klicev je bilo interventnih, 1 nujen.
16 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 6 s področja mejnih zadev in tujcev, 63 s področja prometne varnosti in 12 s področja javnega reda in miru.
Prometna varnost
Včeraj smo obravnavali 1 prometno nesrečo z lažjimi poškodbami in 26 prometnih nesreč z materialno škodo.
Dvema voznikoma, ki nista izpolnjevala pogojev za vožnjo, smo zasegli vozili.
Javni red in mir
Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali trikrat.
Kriminaliteta
Okoli 15.30 ure smo bili obveščeni, da je zagorelo v stanovanju stanovanjskega bloka na Singenski ulici v Celju. Do požara je najverjetneje prišlo zaradi pregretja polnilcev. Ogenj je stanovanje in opremo močno poškodoval.
Na Čečovju je neznani storilec vlomil v dve kleti stanovanjskega bloka. Iz ene je ukradel nekaj litrov žganja.
Iz skupnih prostorov stanovanjskega bloka v Radljah ob Dravi je neznani storilec ukradel akumulatorski vrtalnik.
Lepo, mirno in varno sredo želimo iz Policijske uprave Celje.
