Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v  zadnjih 24. urah prejeli 152 klicev občanov. 48 klicev je bilo interventnih, eden nujen.
12 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 2 s področja mejnih zadev in tujcev, 14 s področja prometne varnosti in 20 s področja javnega reda in miru.
Prometna varnost
Včeraj smo obravnavali eno prometno nesrečo z lažjimi poškodbami in štiri prometne nesreče z materialno škodo.
Javni red in mir
Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali štirikrat.
Kriminaliteta

Na parkirišču na Lopati je neznani storilec poškodoval dve osebni vozili. Na obeh je poškodoval stranski ogledali, na enem še sprednja vrata.

Na avtocestnem počivališču Tepanje smo obravnavali dve tatvini. Neznani storilec je iz madžarskega avtodoma ukradel gotovino, s poljskega tovornega vozila pa obe sprednji luči in stransko zaščito nad rezervoarjem in akumulatorjem.

V Črni na Koroškem je neznani storilec vlomil v nenaseljeno stanovanjsko hišo. Prostore je preiskal, po prvih podatkih ni ničesar ukradel.

Miren in varen ponedeljek želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
2015-03 Vranič Matej Velenje iz zraka 1gs panorama
Z novimi pravili pomagamo ranljivim gospodinjstvom pri stroških ogrevanja
Prilagojen poslovni čas MOV
Prilagojen poslovni čas Uprave Mestne občine Velenje v času božično-novoletnih praznikov
IMG_E0056
Za športne programe, infrastrukturo in razvoj skoraj 5 milijonov evrov
sončna elektrarna
Pospešeno postavljamo sončne elektrarne na javnih objektih
splošna bolnišnica celje - 2
Prepoved obiskov odraslih hospitaliziranih pacientov in omejitev obiskov hospitaliziranih otrok
Sprejem športniki - Bekcic, Verboten, Sušec, župan, Glavnik, Lipnik, dec 2025
Župan sprejel velenjske karateiste in taekwondoiste uspešne na svetovnih prvenstvih
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top