Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Celje, 21. marec 2024

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih treh dneh prejeli 258 klicev občanov. 69 klicev je bilo interventnih, eden nujen.

22 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 4 s področja mejnih zadev in tujcev, 29 s področja prometne varnosti in 11 s področja javnega reda in miru.

Prometna varnost

Včeraj smo obravnavali 3 prometne nesreče z lažjimi poškodbami in 8 prometnih nesreč z materialno škodo.

Dvema voznikoma, ki sta vozila brez vozniških dovoljenj, smo zasegli vozili.

Javni red in mir

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali osemkrat.

Kriminaliteta

Včeraj smo bili obveščeni, da je bilo v zadnjih nekaj dneh vlomljeno v stanovanjsko hišo v Osredku pri Podsredi. Storilec ni ničesar ukradel, lastnikom je škodo povzročil s poškodovanjem okna.

Na Hudinji v Celju je neznani storilec na fasado garaže narisal grafit in lastniku povzročil za okoli 500 € škode.

Na parkirišču Novega trga v Celju smo obravnavali poskus vloma v osebno vozilo. Storilec je s poškodovanjem vrat lastniku povzročil za okoli 800 € škode.

V Zaloški Gorici smo obravnavali vlom v poslovne prostore. Storilci so ukradli sef z gotovino.


Vir: Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

OGLASNI PROSTOR
DIGITALNO ČIŠČENJE
Kako je digitalno lahko fizično?
Olimpijci Velenje, jan 2026
Trije izjemni športniki predstavljajo Velenje na zimskih olimpijskih igrah: Gloria Kotnik, Vid Vrhovnik in Gašper Brecl
KS Kavče
Zaradi sanacije plazu v Kavčah popolna zapora ceste
DSC_6239
14. Štefov pohod na Smrekovec,
611375038_10228197609760276_1349477338440463415_n
Varne šapice Šoštanj.
Vabilo
Na občinski slovesnosti ob slovenskem kulturnem prazniku bomo razglasili kulturnega ustvarjalca leta
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top