Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Celje, 17. oktober 2024

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih 24. urah prejeli 237 klicev občanov. 60 klicev je bilo interventnih, 2 nujna.

21 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 2 s področja mejnih zadev in tujcev, 30 s področja prometne varnosti in 9 s področja javnega reda in miru.

Prometna varnost

Včeraj smo obravnavali eno prometno nesrečo s hudimi poškodbami, štiri prometne nesreče z lažjimi poškodbami in deset prometnih nesreč z materialno škodo.

Prometna nesreča s hudimi poškodbami se je zgodila včeraj na Dečkovi cesti v Celju, kjer je zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo padel voznik e-skiroja.

Javni red in mir

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali dvakrat.

Kriminaliteta

Na Kovinarski ulici v Celju smo obravnavali vlom v stanovanje. Storilec je prostore preiskal. Ukradel ni ničesar.

V Žalcu smo obravnavali vlom v  tri kleti stanovanjskega bloka.  Iz ene je storilec ukradel pralni stroj. Lastnika drugih dveh kleti ničesar ne pogrešata.

V Grajski vasi, na območju Policijske postaje Žalec, smo obravnavali vlom v stanovanjsko hišo. Storilec ni ničesar ukradel.

Miren in varen četrtek želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
velenje-sup-2026
Otroški nogometni turnir Velenje CUP 2026
kakovost-zraka
Kakovost zraka v Velenju ponovno med najboljšimi v Sloveniji
mov-Velenje-april-2024
Na voljo 50 tisoč evrov za socialne in zdravstvene projekte v letu 2026
Kulturna ustvarjalka leta 2025 MOV Nina Mavec Krenker
Kulturna ustvarjalka leta Mestne občine Velenje 2025 je Nina Mavec Krenker
Ministrstvo za solidarno prihodnost
Izvedeno izobraževanje za koordinatorje prostovoljstva
PROSTORI
Vabilo medijem na simbolično predajo pogodbe o brezplačni uporabi prostorov za prometno policijo
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top