Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v  zadnjih 24. urah prejeli 241 klicev občanov. 72 klicev je bilo interventnih, eden nujen.
23 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 3 s področja mejnih zadev in tujcev, 34 s področja prometne varnost 20 s področja javnega reda in miru.
Prometna varnost
Včeraj smo obravnavali dve prometni nesreči z lažjimi poškodbami in osem prometnih nesreč z materialno škodo.
Javni red in mir
Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali petkrat.
Kriminaliteta
V Zrečah je neznani storilec z osebnega vozila znamke VW Passat ukradel sprednjo masko vozila in lastniku povzročil za okoli 1.000 € škode.
Nedovoljen prehod državne meje
V jutranjih urah nas je sprevodnica obvestila, da je na vlaku na relaciji med Rogaško Slatino in Celjem tujec. Ugotovili smo da gre za državljana Irana, ki je na nedovoljen način vstopil v Slovenijo. Po opravljenem postopku je zaprosil za mednarodno zaščito.¸  

     
Miren in varen četrtek želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
velenje-sup-2026
Otroški nogometni turnir Velenje CUP 2026
kakovost-zraka
Kakovost zraka v Velenju ponovno med najboljšimi v Sloveniji
mov-Velenje-april-2024
Na voljo 50 tisoč evrov za socialne in zdravstvene projekte v letu 2026
Kulturna ustvarjalka leta 2025 MOV Nina Mavec Krenker
Kulturna ustvarjalka leta Mestne občine Velenje 2025 je Nina Mavec Krenker
Ministrstvo za solidarno prihodnost
Izvedeno izobraževanje za koordinatorje prostovoljstva
PROSTORI
Vabilo medijem na simbolično predajo pogodbe o brezplačni uporabi prostorov za prometno policijo
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top