Edit Content

Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Celje, 13. november 2024

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih 24. urah prejeli 235 klicev občanov. 74 klicev je bilo interventnih, trije nujni.

23 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, trije s področja mejnih zadev in tujcev, 33 s področja prometne varnosti in 15 s področja javnega reda in miru.

Prometna varnost

Včeraj smo obravnavali tri prometne nesreče z lažjimi poškodbami in 14 prometnih nesreč z materialno škodo.

Javni red in mir

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali dvakrat.

Kriminaliteta

V Ribnici na Pohorju smo obravnavali poškodovanje tuje stvari. Neznanec je na gostinskem objektu poškodoval zunanjo solarno luč in vhodna vrata.

Na parkirišču v Zagradu v Celju smo obravnavali vloma v dve osebni vozili. Iz enega od vozil je storilec ukradel gotovino.

Nekaj čez polnoč smo bili obveščeni, da je zagorelo v stanovanju stanovanjskega bloka na Pucovi ulici v Celju. V požaru je bila občanka, ki je v stanovanju živela sama,  hudo poškodovana. Lažje je bilo poškodovanih še pet stanovalcev sosednjih stanovanj.  Ogled kraja požara še poteka.

Lepo, mirno in varno sredo želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
Foitova
Nova podzemna zbiralnica odpadkov na Cesti Františka Foita
Dedek Mraz
Praznični obiski dedka Mraza
Prehitimo-gripo-banner
V Slovenijo je danes prispelo dodatnih 20.000 odmerkov cepiva proti gripi
Bor Roman, titov trg elektrarne panorama m
Na vladi sprejet zakon o prestrukturiranju SAŠA regije
Image
V torek bodo zasedali velenjski svetnice in svetniki
Tito
Spomenik Tita bo obnovljen še ta teden
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top