Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Celje, 11. november 2024

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih treh dneh prejeli 639 klicev občanov. 194 klicev je bilo interventnih, 2 nujna.

58 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 5 s področja mejnih zadev in tujcev, 83 s področja prometne varnosti in 52 s področja javnega reda in miru.

Prometna varnost

V zadnjih treh dneh smo obravnavali eno prometno nesrečo z lažjimi poškodbami in 35 prometnih nesreč z materialno škodo.

Javni red in mir

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali štirinajstkrat.

Kriminaliteta

Minuli vikend smo obravnavali vlome v pet stanovanjskih hiš in sicer v Celju, Podčetrtku, Radljah ob Dravi, v Mislinji in na Muti. Lastnik hiše v Podčetrtku pogreša nakit, iz stanovanjske hiše v Mislinji je neznani storilec ukradel gotovino in zlatnino. V ostalih primerih lastniki ničesar ne pogrešajo.

Poskusa vloma v stanovanjski hiši smo obravnavali v Laškem in v Gornjem Gradu.

Na avtocestnem počivališču Zima je neznani storilec vlomil v avtomat s prehranskimi izdelki ter ukradel nekaj prigrizkov in nekaj pijač.

V Šentvidu pri Planini je neznanec iz gozda ukradel več hlodovine, vredne okoli 2.000 €.

V noči iz petka na soboto smo v Ločah obravnavali vlom v bencinski servis. Storilca sta ukradla več cigaret.

Z delovišča v Velenju je neznanec ukradel dve žlici delovnega stroja.

Uspešen začetek novega delovnega tedna želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
velenje-sup-2026
Otroški nogometni turnir Velenje CUP 2026
kakovost-zraka
Kakovost zraka v Velenju ponovno med najboljšimi v Sloveniji
mov-Velenje-april-2024
Na voljo 50 tisoč evrov za socialne in zdravstvene projekte v letu 2026
Kulturna ustvarjalka leta 2025 MOV Nina Mavec Krenker
Kulturna ustvarjalka leta Mestne občine Velenje 2025 je Nina Mavec Krenker
Ministrstvo za solidarno prihodnost
Izvedeno izobraževanje za koordinatorje prostovoljstva
PROSTORI
Vabilo medijem na simbolično predajo pogodbe o brezplačni uporabi prostorov za prometno policijo
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top