Edit Content

Slovenski policisti ponovno osvojili naslov svetovnih prvakov v jadranju

Ekipa slovenskih policistov se je udeležila svetovnega prvenstva policije v jadranju (World Police Sailing Cup), ki je na Hrvaškem potekalo od 31. septembra do 5. oktobra 2024.

V tehničnih in navigacijskih plovih so se ekipe pomerile v izredno spremenljivih vremenskih razmerah. Boj ekip na regatnih poljih je bil zelo izenačen, vendar je slovenska ekipa v zadnjih treh plovih osvojila vsa najvišja mesta in zasluženo tretjič zapored osvojila naziv svetovnih prvakov.

Po treh zaporednih osvojenih prvenstvih leta 2018, 2022 in 2024 so tako v trajno last prejeli prehodni pokal. Ekipa je bila sestavljena iz aktivnih policistov Domna Medveda (PU Celje), Gorazda Krenkerja (PU Celje) in Adrijana Jeseničnika (PU Nova Gorica) ter nekdanjih pripadnikov policije. Ekipo je vodil Zoran Kosi (PU Murska Sobota) ob pomoči Aleksandra Mravljaka (PU Celje).

Iskrene čestitke!

Policijska uprava Celje 

OGLASNI PROSTOR
sodišče
9 podjetij vložilo pobudo za ustavno presojo zimskega regresa
cena za vrtec se ne bo zvbišala oglas
Povišanje cen vrtca bo za naše občane pokrila Mestna občina Velenje
časopis rudar
Časopis Rudar – Ko stopimo skupaj, je pot naprej lažja
mov-Velenje-april-2024
95 tisoč evrov na voljo za dva razpisa s področja mladine
green Key
Vila Bianca je prejela mednarodni okoljski certifikat Zeleni ključ
Seja Sveta 16 12 2025_
Svetniki zasedali na decembrski redni seji
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top