https://www.24ur.com/novice/slovenija/anze-logar-naj-bi-izstopil-iz-sds.html
Anže bravo za to potezo. Janša pa naj si kar misli, da bo vrnil trdo prigarani poslanski mandat….
7 Answers
Glede na to da Nora TV ne pljuva po LGBT – Anžetu bo izgleda Janšari po naslednjih volitvah končal na smetišču zgodovine. Mogoče je pa upor , posledica tihi albanizaciji “uvoz novih volilcev”, ki jo podpira šentiljski Jeton.
Zvon ti povsod vidiš komuniste samo v vrhu SDS ne,Logar sigurno ne bo uspel z novo stranko!Večina naših politikov je za na smetišče zgodovine,samo nabijajo davke mečejo polena drugim strankam,rabimo normalno stranko,ki se bo brigala za nas,na žalost kaj takega ni na vidiku!
Zvonac nehaj jesti nore gobe, ker si že brez njih dovolj … Drugače pa “Miro Cerar je 10. novembra 2015 odredil izgradnjo žične in panelne ograje na meji s Hrvaško.” Nisem vedel da je Cerar SDSS-ovc. Drugače se pa vidi da ti slovenština peha, albanizacija s strani SDSS že kaže svoje negativne učinke. Kaj je res da se bo Šentilj preimenoval v Kosovo republjik.
Zvonc si kot stara papiga,ki ne pozna druge besede,kod da stalno goni komunisti,komunisti….