Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi

Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 458

Velenje.com : Šport : Novica

SD Mrož brez stopničk

21. jun 2021

Člani in članice SD Mrož so se udeležili prvenstva Slovenije v streljanju z zračnim orožjem, ki je potekalo 19. In 20. Junija v Ljubljani.
Tako dekleta kot fantje so ekipno ostali tik pod zmagovalnimi stopničkami, saj so oboji zasedli 4.mesto.
Ekipa članov v streljanju z zračno pištolo v postavi: Aleksander Ošep, Tomaž Borovnik in Boštjan Plot, je do zadnjega strela bila boj za stopničke z ekipami Ptuja, Miklavža in Brežic. Na koncu so četveroboj za najnižjo stopničko dobili strelci Brežic. Boljši od njih so bili strelci Sevnice, prvaki pa so postali strelci SD Dušana Poženela iz Rečice pri Laškem, 'Mroži' pa so se morali zadovoljiti s 4.mestom.
Posamezno je iz velenjske ekipe najbolje streljal Aleksander Ošep, ki se je s 7.rezultatom prebil v finale, kjer je napredoval do 5.mesta. Tomaž Borovnik je zasedel 24., Boštjan Plot 36. In Aleksander Grudnik 39.mesto.
Manj napeto je bilo v disciplini streljanja z zračno pištolo pri dekletih, kjer so velenjčanke računale na visoko uvrstitev, vendar so tako kot fantje, pristale na 4.mestu. Prvakinje Slovenije so postale strelke Olimpije iz Ljubljane.
Najbolje v velenjski ekipi je streljala Nika Hudobreznik, ki je zasedla 14.mesto. Tik za njo se je uvstila Alenka Dimec. V ekipi sta nastopili še Sara Kralj Hriberšek, ki je zasedla 18. Mesto in Anja Ostovršnik, ki se je uvrstila na 19.mesto.