Ponovno vandalizem – tokrat tarča gasilni aparati

Vandali so bili žal ponovno dejavni čez vikend. Tokrat so v kletni etaži garažne hiše Mercator izpraznili gasilne aparate, namenjene požarni varnosti. S tem je nastala materialna škoda.

Dogodek smo prijavili Policijski postaji Velenje, preiskava je v teku.

Izredno nas žalosti, da se zaradi mladostne razposajenosti – še pogosteje pa objestnosti – uničuje skupna lastnina. Tovrstna dejanja so nedopustna. Zoper storilce bomo dosledno ukrepali, vključno s kazenskimi ovadbami in odškodninskimi zahtevki.

Vse občane pozivamo, da ob zaznavi vandalizma nemudoma obvestijo Policijsko postajo Velenje na številko 03 89 86 100 ali pokličejo 113.

Le skupaj lahko zaščitimo javno infrastrukturo in ohranimo Velenje kot varno in prijazno mesto za vse.

gantry-media://vsebina/KPV logo ver.png

OGLASNI PROSTOR
po potresu_02_foto Reuters
Pomoč Rdečega križa Slovenije prizadetim v nedavnem potresu naFilipinih
domazet
Odprtje prenovljene ceste Domazet–Dobelšek–Martinc–Lovrić 
foto otroška olimpijada 2025 2
V soboto jubilejna, X. Otroška olimpijada v Sončnem parku
župan sprejem odličnjakov
Župan bo sprejel 113 odličnih učencev in dijakov
učni čebeljnjak
V Velenju odpiramo prvi Učni čebelnjak v SAŠA regiji
1000020315
Maraton Savinja v Mozirju znova navdušil
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top