Na vrhu Smrekovca stoji nova tabla dobrodošlice.
Po dogovoru z županom občine Šoštanj Borisom Goličnikom, jo je izdelal
naš krajan Gregor Petkovnik. Krajani Belih Vod smo na Gregorja zelo
ponosni, saj je njegov talent za oblikovanje lesa res izjemen.
Gregor je prosil društvo Vulkan za pomoč pri postavitvi table. Prošnji smo
se seveda odzvali. Tako, so se člani društva Vulkan ter fantje Belovojske
mladine v soboto 23.5.2026 zjutraj zbrali, da bi postavili novo tablo, ki
pričaka pohodnike, ko osvojijo vrh Smrekovca. Sama postavitev je
zahtevala dobro organizacijo, ter fizično moč naših fantov. Hvala tudi
oskrbniku doma na Smrekovcu, g. Tomotu, za okusno malico, ki se je
fantom zelo prilegla.
Želimo si, da nova tabla razveseli vsakega pohodnika, ki prispe na vrh
Smrekovca.
Društvo VULKAN

