Danes, okoli 10. ure, smo bili obveščeni, da je na gradbišču v Velenju prišlo do hujše delovne nesreče, v kateri je bilo poškodovanih pet oseb. Poškodovane so z reševalnimi vozili odpeljali v celjsko in slovenjgraško bolnišnico. Stopnje poškodb še niso znane. Do nesreče je po prvih podatkih prišlo pri vlivanju plošče v večji hali. Ogled kraja nesreče, ki sta se ga udeležila preiskovalni sodnik in okrožna državna tožilka, poteka.
Vir: Policijska uprava Celje
