Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih 24 urah prejeli 280 klicev občanov. 70 klicev je bilo interventnih.

17 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 3 s področja mejnih zadev, 36 s področja prometne varnosti in 12 s področja javnega reda in miru.

Prometna varnost

Obravnavali smo eno prometno nesrečo s hudimi telesnimi poškodbami,  dve prometni nesreči z lažjimi poškodbami in 19 prometnih nesreč z materialno škodo.

Do prometne nesreče s hudimi telesnimi poškodbami je prišlo v Mozirju, kjer je pri sestopanju s kolesa padla kolesarka ter se pri padcu hudo telesno poškodovala.  

Javni red in mir

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali v treh  primerih.

Kriminaliteta

V Celju in Ravnah na Koroškem so policisti obravnavali tatvine artiklov v trgovinah.

V Vojniku je neznani storilec ukradel 21 panelov žične ograje.

V Velenju so policisti obravnavali vlom v klet in tatvino kolesa.

Na območju Policijske postaje Šentjur je bilo vlomljeno v dve stanovanjski hiši. Iz ene ni bilo nič odtujenega iz druge pa manjka denar.

Vlom v hišo so obravnavali tudi policisti PP Šmarje pri Jelšah. Storilec je pregledal notranjost hiše, odtujenega ni bilo nič.

V Slovenskih Konjicah so policisti opravili ogled poskusa vloma v cerkev.

Lep in varen vikend vam želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
Bojan Tokić01
Tokić si v Tivoli želi igrati z Jorgićem
mccelje
SZJ - Strokovni posvet “Pravice niso pravljice”: Z mladinskim delom do boljše prihodnosti naše mladine
Posta-Paka-2-april-24
Vabljeni na javno predstavitev prostorskega načrta za zelenico Pošta–Paka
velenje1
Poziv promotorjem za izvedbo energetskih sanacij javnih objektov
Dan slovenski skokov
DAN SLOVENSKIH SKOKOV SZS in 70 letnica delovanja SSK Velenje
a336b16a-77fa-4fcd-a37a-8f8f6d61482b
Tekmovanje v namiznem tenisu za pokal Občine Mislinja
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top