Policijska uprava Celje – pregled dogodkov

Celje, 12. september 2024

Na Operativno komunikacijski center Policijske uprave Celje smo v zadnjih 24. urah prejeli 218 klicev občanov. 63 klicev je bilo interventnih.

18 interventnih klicev je bilo s področja kriminalitete, 3 s področja mejnih zadev in tujcev, 33 s področja prometne varnosti in 6 s področja javnega reda in miru.

Prometna varnost

Včeraj smo obravnavali eno prometno nesrečo s hudimi telesnimi poškodbami, eno prometno nesrečo z lažjimi  telesnimi poškodbami ter 12 prometnih nesreč z materialno škodo.

Prometno nesrečo s hudimi poškodbami smo obravnavali včeraj okoli 19.30 ure, v  Kamni gori,  na območju Policijske postaje Slovenske Konjice.  V prometni nesreči je bil samoudeležen voznik motornega kolesa, ki je zaradi  vožnje z neprilagojeno hitrostjo padel in se pri padcu hudo telesno poškodoval.

Javni red in mir

Zaradi kršitev javnega reda in miru smo ukrepali enkrat.

Kriminaliteta

V Podvelki so policisti PP Radlje ob Dravi opravili ogled tatvine lesa.

Policisti PP Radlje ob Dravi včeraj ponoči  v Ribnici na Pohorju ustavili terensko vozilo, v katerem sta  voznik in sopotnik prevažala uplenjeno divjad. Policisti so ugotovili, da sta divjad uplenila na območju drugega lovišča brez dovoljenja, v nočnem času in z nedovoljenimi sredstvi. Policisti so storilcema uplenjeno divjad in orožje zasegli, zober oba sledi kazenska ovadba.

V Preboldu je bilo vlomljeno v garažo,  iz katere je storilec ukradel dve električni kolesi.

Nedovoljen prehod državne meje

V Bistrici ob Sotli smo danes zjutraj izsledili 9 državljanov Sirije, ki so na nedovoljen način vstopili v Slovenijo. Postopki z njimi še potekajo.


Lepo in varen četrtek vam želimo iz Policijske uprave Celje.

OGLASNI PROSTOR
Beige Aesthetic Quote Scrapbook Photo Collage Instagram Post (1080 x 1080 px)
V Velenju se že pripravljamo na Evropski teden mobilnosti
Goriška
Za bolj trajnostno ogrevanje nujni posegi v prostor
3RO začetek Velunja, julij 2025 (6)
Začetek gradnje najzahtevnejšega odseka tretje razvojne osi pri Velunji
image001 (6)
Obvestilo o prekinitvi dobave toplotne energije
Motorist
Motoristi znova med najbolj ogroženimi na cestah
velenje1
Preobrazba sistema daljinskega ogrevanja Šaleške doline – 1. FAZA
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top