20 let – Zgornjesavinjski starodobniki

Društvo ljubiteljev kulturne in tehnične dediščine ZGORNJESAVINJSKI STARODOBNIKI praznuje letos 20-letnico delovanja. Društvo je že zdavnaj preraslo okvirje Zgornje Savinjske doline in naših 185 članov prihaja iz širšega okolja (preko 30 članov tudi iz Šaleške doline…), od Kamika, Ljubljane, Laškega, Krške do 4 članov iz avstrijske Koroške, na katere smo še posebej ponosni.

Vse informacije o praznovanju 20 obletnice, velike razstave starodobnikov, ki bo postavljena v prostorih OŠ Ljubno ob Savinji, so podane v priloženi zloženki. Bodo pa 1. avgusta organizirali tudi 18. tradicionalno mednarodno srečanje ljubiteljev starodobnikov in 3. Rally za prvenstvo zveze SVS na Ljubnem ob Savinji.

To soboto, 25. julija bo ob 18. uri proslava v kongresnem centru KLS na Ljubnem ob Savinji, kjer bodo prisotni predstavniki vseh sedmih zgornjesavinjskih občin, UE Mozirje, vsi največji sponzorji in donatorju društva.

AGENCIJA PLUS

OGLASNI PROSTOR
atleti
Mladi velenjski športniki s Tajvana s srebrnim odličjem
velenje1
Velenje beleži 6,5-odstotno rast turističnih prenočitev
velenje center visit šaleška
Komisija projekta Moja dežela – znak gostoljubnosti bo obiskala Velenje
Vranič Matej titov trg večer prireditev (1)
Komisija projekta Moja dežela – znak gostoljubnosti bo prihodnji teden obiskala Velenje
2026_08_05_Prekinjena dobava toplotne energije veje Podkraj - Gorica
Obvestilo o prekinitvi dobave toplotne energije
GG2026-banner-fb-1920x1080
Graška Gora obeležuje 50. jubilejni festival narodno-zabavne glasbe
LinkedIn
Share
URL has been copied successfully!
Scroll to Top