Velenjski grad bo ponovno v znamenju kamišibaja.
Tokrat že 10. kamišibaj festival v Velenju (regijsko srečanje).
Program bo v dveh delih: prvi bo na sporedu ob 10:30, drugi ob 12:00.
Kamišibaj je gledališče pripovedovanje ob slikah na malem odru. Prihaja z Japonske, kami pomeni papir, šibaj gledališče. Pripovedovalec stoji ob malem lesenem odru, na katerem v slikah teče zgodba, ki jo pripoveduje.

