Zakaj se v Velenjki zapirajo trgovine? Karnaenkrat ni več Kika, baklav ne bo več, govori se, da se še to poletje DM zapira.Pričakujem, da se bo tudi kitajska restavracija…morda se motim?!
Kaj mislite zakaj? Premalo zaslužka? Visoke najemnine?
7 Answers
velenje-je zaspano mesto od nekdaj,mladi na drogah,starejši zapečkarji-vmes pa ni nič in pa preveč nacionalno,velenje je itak jugoslavija v malem obsojeno na propad-pa ne mislim nič skabega -glede nacionalizma ampak, tako je! različene kulture in obnašanja
velenjka je pa odmaknjena-nikakršnja lokacija,hoteli so trgovine na obrobju mesta(zaradi gneče po mestu,parkirišč itd…)sedaj je pa prazno v mestu in na obrobju-velenje ni imeli stratežko nikoli pravega vodstva SD-županovanje ni nikoli bilo dobro!(korupcije kolikor hočeš)
Alabay, tudi druga večja mesta imajo nakupovalna središča so na obrobju mesta in so polna. Me res zanima kako bo v obnovljenem mestu, ljudje so se že odvadili šetati po Cankarjevi….tudi mesto je zaspano….
Velenjka je že od vsega začetka bila (skoraj) obsojena na propad…. Kdo ti bo pa hodil tako daleč iz mesta ven… Mogoče nekoč, ko bo vse okoli pozidano, tamkajšnji prebivalci. Ne pride Action noter…? Bil sem pa v Velenjki, da pomislim… štirikrat, nič več.
V Velenjki sem 1x na teden, vedno je kar dobro obiskana, parking je poln, veliko je dogodkov, pustovanje, miklavževanje, nastopi, razstave. Mi pa paše, da ni prevelike gužve. Lokacija – če se voziš iz smeri Celja je idealna postojanka, tudi za kakšne npr. Slovenjgradčane. BTW, prebivalci Gorice imajo Velenjko dosegljivo peš.
Bo držalo, ja. Prebivalci Gorice in tranzitni gosti. Vsekakor pa bo, se spet navezujem na to trgovino, odprtje Action prineslo precej kupcev (tudi v ostale trgovine). Zdaj pač hodimo v Velikovec.. Vedno, ko sem tam, je polovica slovenskih gostov.. Lani sem kupil tri one Hrestače, cena sitnica, bi rekel sir Oliver…