22 Answers
Me ne briga, kaj si nekateri zlonamerni osebki mislijo o tem.
Kot Velenjčanka sem s protestom zadovoljna, obrazložitev je bila podana s strani strokovnih oseb, zahteve za nazaj in naprej tudi.
Bravo za Ljudsko civilno iniciativo Saro Bajec na čelu, tudi Asmir (prvič sem ga videla) je dobro “odpel” svoje.
Bravo! Sedaj pa čakamo, kaj bo vnaprej. Z upanjem, da se zadeve uredijo.
Ker sem v času protesta delal, sem pogledal posnetek tega shoda. Vse ok, dokler ni mikrofona vzela v roke mladinka. Lepo vas prosim no. S takim načinom izražanja se ali imela prav ali ne, normalen človek ne predstavlja pred tako veliko množico ljudi. Poden. Žal. Upam, da jo date na naslednjem puntu na stran.
Jaz se trudim pa nikakor ne morem dojeti kako se lahko človek postavi na stran iz vesolja vidne koruptivne oblasti, ki krade in razmetava javni denar, se norčuje iz ljudstva in obenem pljuva po ljudeh, ki so z vsem srcem organizirali protest. Vi plačajte položnice in naj velja, da za ljudi, ki so plačali dosežene spremembe ne veljajo. Jaz nasprotnike in pljuvače vabim, da se javno organizirate in povete svoje mnenje, ki ga tukaj širite javno tako kot so ga povedali udeleženci. Naredite si shod nasprotnikov in pljuvačev. Zanimivo veliko je število meščanov, ki bi prodali soljudi za en trepljaj župana po rami.
Večini Velenjčanov pa čestitke za udeležbo.
Samo razne plačane strankarske piČkice tukaj pišejo proti narodu, normalni ljudje vsekakor ne. š e en dokaz kako narod skupaj v spregi kradeta SD (občina Velenje) in SDS (občina š oštanj). Niti enega samega glasu v podporo ljudstvu s strani t.i. opozicije. Pred volitvami pa zopet polna usta vseh teh zlaganih gobcev kako bodo delali za ljudstvo. Ja, pa ja.
MRš , BANDA!
Lepo, da se vam odpirajo oči. Tako na medobčinski ravni, v precej občinah po Sloveniji, kot na državni ravni deluje tiha španovija med komunisti. Tistimi v SD in onimi v SDS. Enkrat komunist, vedno komunist, eni še naprej rdeči, drugi pa čeprav maskirano z rumeno modro fasado.
Dve stranki, ki delata največjo škodo državljanom Slovenije.
Več, ko vas bo zaznalo to zlo, prej bo Slovenija rešena mafijskih spreg.
Trenutna vlada pa talec svojih nesposobnosti in kar je unicujoce zanjo, podtalnega delovanja SD in SDS.
Lepo število se nas je nabralo. Veseli me, da smo se Velenjčani končno zbudili.
Glede na to, da je bil prvi protest, se je lepo izšlo. Izkušnje se tako nabirajo.
In ja, nekateri smo pa iz služb prileteli, se pojavili in tako pokazali podporo. Očitno smo mešali luft. Glavno, da nam ga oblast čisti, a ne..
Enkrat je treba reči “Dosti je bilo!” šaleški klienteli. Čas je nastopil. Bravo.
Protesta se nisem mogel udeležiti, sem ga pa spremlau prek fejsa.
Kako je to blo?
Od kod so potegnal vse te ljudi, kao strokovnjake. Lepo vas prosim. Nisem vedu da je tista punca, ki je vcasih tok tok trave skadila da bi lahko svoj kartel ustvarla, da je pravnica. A sem lahk tud jz pravnik?
Pa kao reper, učasih največji problem v Velenju z vulgarnostmi za mikrofon.
Pa pismo nekega strokovnjaka rudarstva, ki sploh velenčan ni.
Za piko na i je pa deklca v rdeči oblekici rekla da ne bo plačala položnice. Itak da je ne bo. Ker bo njena mama plačala.
Ne vem no, niso mi glih vredu ispadli.
Ne bo šlo tako enostavno z izsiljevanjem. Malo logičnega razmišljanja. TEš ima svojo ceno, ki je ne bo spreminjal, morda kvečjemu navzgor. Če bi odjemniki radi imeli isto ceno kot včasih, bo komunala popustila za toliko, da bodo še imeli za plače (če bo direktiva z vrha), potem bo še občina našla kakšen denar ne vem od kod, da ne bo izgubljala volivcev. Da ne govorimo o brezplačnem mestnem prevozu, ki občino stane ogromno denarja. Ja, dokler bo od kod še prihajal denar za kritje razlik, bo v Velenju mir, pa tudi sedanja politična oblast se ne bo sesula.