0

Opozorili bi na redarje, ki v zasedi čakajo na voznike, ki pridejo po svojce na avtobusno.V tem primeru so čakali vozniki na svojce, ki so prišli iz izleta, le nekaj minut (okoli 20.ure) in so jih hoteli kaznovati! Oglobiti! Se vam zdi to normalno?! Kje se lahko pusti avto, da starejšim pomagaš s prtljago iz avtobusa?!  Ali otroku, ki pride iz izleta?! Na cesti, ob cesti?! Naj v garažo nosimo in vlečemo prtljago?! V tem primeru sta bila zelo nesramna redar in redarka, CE-MOV-03, ki sta videla, da so na busu bili starejši ljudje. Vse skupaj ni trajalo več kot 5 minut.

motofrik odgovoril(a) na vprašanje