Glede na to, da je vedno več električnih skirojev, kako je s tem urejeno v blokih? Si vsak svojega v kleti polni, skupnih prostorih? Je pošteno to do drugih, ki ga nimajo in vseeno skupne stroške plačujejo?
lumpi00 odgovoril(a) na vprašanje
Glede na to, da je vedno več električnih skirojev, kako je s tem urejeno v blokih? Si vsak svojega v kleti polni, skupnih prostorih? Je pošteno to do drugih, ki ga nimajo in vseeno skupne stroške plačujejo?