Tip vsaj ni tak brezjajčnik kot si ti ! Ti bi še nastavil holobarju da ti odpre greznico do kraja ! Smrad poscana, smilijo se mi tvoji starši da so sesrali takega konja kot si ti, res si pravi amater. Mrš !
PatriotSlo , ti se morš borit da ti dajo višjo plačo ne pa da te jezijo podražitve , če smo pri smeteh , jih pa tut ustvariš več kot pa si jih včasih, pa zdle si žru pa piu ko so bli prazniki ti je ja bla ena kanta premal
Kake ogromne dvojne vozičke ste ljudje tišali ven iz trgovin, moz pa zena vsak svojga nabulanga do jajc, dans še mate u hladilniku juter bote pa fuknali bek
Nehajte bluzit ; kje na svetu ti za 15€ /mes odpeljejo vso nesnago od bajte ? Za takšno uslugo je to res minimalen strošek (za primerjavo drugih, dragih neuslug).
Z našim ločevanjem, pa le znižujemo strošek reciklaže smeti.