-1

Konćno so lažnivci lopovi , manipulanti pokazali svoje obraze.Kdo bi si mislil ,da bo najvećji Janšev nasprotnik požru besedo, da z Janšo ne bo sodeloval.Ta ćefur je prodal svoje volilce hudiću,kar se mu bo poznalo pri naslednih volitvah.Postal bo zgodovina in nić drugega.Narod bo tudi hitro spoznal kaj nameravajo klero fašisti v vSLS,LOTRIĆU IN NSI ter seveda SDS s podporo demokratov unićit to prelepo državo.V nekih drugih ćasih so prodali slovence Hitlerju zdaj zdaj pa kapitalu, da bo lahko unićl najranljivejše.Slovenci tisti ,ki imamo vsaj malo soli v glavi nebi smeli tega dovoliti.

niet odgovoril(a) na vprašanje