Gledam tv vse, Slovenske TV kanale. Od LJ1, 2… POP TV, A KANAL…Nikjer niti z besedo nihče ne omenja , protestov v Nemčiji. Jer mar res mogoče, da so vse Slovenske mediske hiše tako zmanipolirane in pod uplivom raznih lobijev , da nam prekrivajo to , kar lahko vidiš na vsakem inter. mediju . Ali pa preprosto računajo in bojijo , da kmetje in starejši ljudje tega ne uporabljajo tako zelo pogosto ali sploh NE ( internet) in z tem prekrivaju resnico predvsem njim! IN POLJ TI NEKDO REČE, DA JE OBVEZNO PLAČEVANJE , JAVNE TV !
Iztok š tih
22 Answers
Winzer spet pisariš kar govorijo po tv in ti meni, da gledam manj. V celem življenju sem gledal mogoče 10x dnevnik, če sem. Politike ne spremljam in se po kravje z zadovoljstvom p……m na celo garnituro.
Dobrine na zemlji niso omejene, poglej samo nafto. Ja oni vam pravijo, da jo bo zmanjkalo ampak nafte ne bo zmanjkalo.
Je Kitajska omejevala prirastek pa poglej kaj se dogaja. So preskočili 2-3 generacije in imajo velik problem zdaj. Pa kje vi vidite prenaseljenost na svetu. Aja po Tv.
Limonca ne bodi kisla. Prebuja se cel svet. Samo poglej kaj se dogaja po svetu.