0

No, pa smo tam… Bor Zuljan zapušča Šank Rock. A je to sploh še Šank Rock brez njegove kitare ali lahko komot bend kar zaprejo štacuno? Po moje brez njega to ne bo več isto, ampak mogoč se motim. Legenda ostane legenda, bo bend še to to ali je to začetek konca?

motofrik odgovoril(a) na vprašanje