0

Spet ena modna muha – konec klasičnega 8-urnega delovnika in več fleksibilnosti. Na papirju lepo zveni: več svobode, lažje usklajevanje življenja. V praksi pa vsi vemo, kako hitro se lahko, kot oni rečejo fleksibilnost spremeni v to, da si v službi takrat, ko firmi paše. A bomo res delali manj, ali samo bolj raztegnjeno čez cel dan?

motofrik odgovoril(a) na vprašanje