Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi

Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 493

Velenje.com : Šport : Novica

28. Grand Prix Croatia 2019

16. jan 2019

Minuli konec tedna se je kar tri dni odvijal že 28. Grand Prix karate turnir v Samoborju na Hrvaškem. Pomerilo se je več kot 1400 tekmovalcev iz 25 držav.
Turnirja so se udeležili tudi karateisti Karate kluba Seki Sv. Jernej, ki so dosegli vrhunski rezultat. Klub se je v katah ekipno uvrstil na 1. mesto, v katah posamično na 4. mesto, v skupnem seštevku kat in borb pa na 9. mesto med 213 klubi, ki so se udeležili tekmovanja.
Andjela Miljatović je v katah med cicibankami osvojila prvo mesto.
Prvo mesto so osvojile tudi kata tim mlajše učenke v zasedbi: Zoja Lončarič, Dalal Osmanovič in Zoja Vanovšek. Prav tako zlata so se veselili v kata timu mlajših učencev, ki so ga predstavljali: Vid Gorenšek, Kian Hlastec in Gal Očko.
Luan Hajrulai je v katah med cicibani osvojil drugo mesto. Drugi so bili tudi fantje v kata timu mlajših kadetov: Tilen Gorenšek, Mark Hlastec in Enej Vanovšek.
Nehvaležno 5. mesto sta osvojila Aleksa Miljatović v katah malčki in Nejc Sterniša v katah med kadeti.
Gal Očko je izgubil v 3. krogu, ter nato v drugem repasažu. Prav tako je Dalal Osmanovič izgubila v drugem repasažu. Oba sta na koncu osvojila 7. mesto.
Na tekmovanju so nastopili še: Aleksandra in Patricija Centrih, Nia in Noah Ganzitti, Neža Jerot, Aleks Klobasa in Jure Sluga.
Iskrene čestitke vsem medaljistom in vsem udeležencem tekmovanja. Več kot odlično ste predstavljali sebe, klub in svoje delo.
Iskrene čestitke in bravo naši-vaši unikatni trenerki Šeki. Šeki, ti rezultati so dokaz ljubezni do karateja ter tvojega predanega in vrhunskega dela. Iskrena hvala, ker le to prenašaš na svoje karateiste.