Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 568

Velenje.com : Šport : Novica

Pokal Cockta v Kranju - zmagali Bombek, Jelen, Brecl

29. avg 2017

V soboto, 26. avgusta, je v Kranju potekala tekma za Pokal Cockta v smučarskih skokih in nordijski kombinaciji, na kateri so se članice in člani Smučarsko-skakalnega kluba Velenje odlično izkazali.

V smučarskih skokih je v kategoriji mladinci do 20 let Aljaž Osterc osvojil 2. mesto, Gašper Brecl je bil 8., Patrik Vitez 9. in David Strehar 14. V kategoriji mladinci do 18 let je zmagal Velenjčan Jan Bombek, Rok Jelen je bil 11., Ožbej Jelen 12. in Denis Pikelj 28. Pri deklicah do 18. let je Jerneja Brecl osvojila 3. mesto. Čestitke.

V nordijski kombinaciji je pri mladincih do 20 let na zmagovalno stopničko stopil Gašper Brecl. Pri mladincih do 18 let pa je zmagal Velenjčan Rok Jelen, drugi je bil Ožbej Jelen.