Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 629

Velenje.com : Šport : Novica

Squash: Mošnik najboljši na Balkanu

13. mar 2017

Ta vikend je v centru Squashland v Beogradu potekalo prvo člansko prvenstvo ter drugo mladinsko prvenstvo Balkana v squashu, ki se ga je udeležilo tudi 12 Slovencev.

V moški konkurenci je slavil Velenjčan Martin Mošnik (Squash klub Konex, Ljubljana), ki je vse tekme gladko zmagal brez izgubljenega niza.

Od Slovencev so na stopničkah stali še v mladinskih kategorijah Andraž Demšar (2. mesto fantje) ter Nina Kustec in Blaž Porenta, ki sta v svojih kategorijah osvojila tretje mesto.