Velenje.com uporablja piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piškotke zunanjih partnerjev, s katerimi beležimo statistiko obiska. Več o piškotkih najdete tukaj. S klikom na povezavo soglašaš, z uporabo piškotkov: Sprejmi

  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 

Velenje.com : Diskusije : Politika : Vprašanje
 

ali je janez janša antikrist (Neznan 29.3.2023 13:09)

Na kongresu stranke SDSS leta 2017 je Janša dobil podporo 666 delegatov. Ali verjamete da je to da ga je izvolilo 666 delegatov znamenje da je on poosebljenje ANTIKRISTA, HUDIČA v Sloveniji. Kakor se obnaša bi rekel da.

https://www.dnevnik.si/1042772561



lumpi00    (29.3.2023 13:25)
Bo nekaj na tem, glede na to da je nazadnje prevzel vlado na petek 13.3.20
senator  ONLINE   (29.3.2023 15:02)
Ali je Golob slučajno bivši diktator tov.Tito ???:obnaša se že tako...
PatriotSlo    (29.3.2023 16:16)
Obraz spet ti
Orhideja55    (29.3.2023 16:21)
Golob učenec diktatorjev Kučana, Turka, pa mu nič ne pomaga pri njegovi nesposobnosti, Janši pa vso spoštovanje, ko je bila na vladi desna sredina, je bila Slovenija uspešna na vse področjih, pa tudi za ljudi je bilo poskrbljeno.
krampek    (29.3.2023 17:50)
Orhideja55 daj podrobno razloži v čem razen zapravljanju miljard za svoje dobavitelje različne opreme je bil še dober.Ostale bonbončke bodo pa prek večjih davkov vračale še generacije.Ja v zapravljanju laganju podtikanju je pa res fantastičen ,je svetovni rekorder.
Orhideja55    (29.3.2023 19:00)
Ja krampek, res so bile velike vsote denarja, ampak namenjene za zaščito v zdravstvu in za ljudi, ne pa za elektro oligarhe, ki ga je namenila sedanja vlada.
ex sulc mare    (29.3.2023 20:21)
@Orhideja55, kak štos si nam poskusila prodati. Resno, ti to verjameš? Koliko si dobila? 100, 150, 100000 ali 3 mio Eur?
Dacho61    (30.3.2023 5:02)
krampek in mare, ponovno in spet, navadna gru-gru-gru blef firer kavč advokat ovci! Toliko škode in laži, kot jih je naredila in izrekla ta gru-gru-gru blef firer drhal, je ni naredil niti kompletni svetovni komunizem v vseh letih skupaj! Kot je narisal, napisal grafit metelkovski filozof: ZAKAJ IMETI NACIZEM IN KOMUNIZEM, ČE IMAŠ GOLOBIZEM! In demokratska oblast, ki spoštuje različnost, je takoj naročila preplesk!
LAŽ JE EDINA RESNICA GOLOBIZMA!
J.V.    (30.3.2023 6:09)
Zakaj se še ukvarjate z der slowenische Patientom? On je passe, nikoli več ne bo na oblasti. In prav je tako.



Neprijavljen uporabnik - ne moreš dodajati odgovorov
Prijavi se (ali pa se registriraj)

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]